Talgupäev Aide maja ümbruses
5. juunil koristasid 3.c klassi õpilased Aide maja õueala. Lapsed olid õhinal koristustöödel kaasa löömas. Poole tunniga koguti umbes 200 l prügi. Poisid ütlesid, et oli põnev. Õnneks midagi ohtlikku ei leitud. Igast imelikust leiust kandsid lapsed õpetajale kohe ette. Kõige imelikum leid oli kunstkuusk. Kiitus kõigile tublidele talgulistele!






.jpg)
Kommentaarid
Postita kommentaar